Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color brick color green color

Рівненський обласний науково-практичний тижневик

Рівненський обласний науково-практичний тижневик. Заснований в серпні 1998 року

Ви знаходитесь тут:Головна сторінка arrow Всі матеріали сайту arrow МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ ЛОЖКАМИ В ДОМАШНІХ УМОВАХ
МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ ЛОЖКАМИ В ДОМАШНІХ УМОВАХ Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.12.2013
Важливу роль у догляді за обличчям відіграє масаж, який позитивно впливає на шкіру будь-якого типу і віку. Масаж тонізує і зміцнює всі шари шкіри, чудово допомагає в боротьбі зі зморшками, розслабляє і заспокоює шкіру, вирівнює колір обличчя. Масаж обличчя ложками - це не жарт. Ця процедура відома протягом десятків років.

   Масаж ложками найкраще робити вранці, після пробудження. Якщо вранці у вас немає можливості, то можна зробити і за кілька годин до сну. Для проведення такого масажу обличчя вам потрібно близько 20 хвилин, а також 2 чайні й 2 десертні ложки. Перед початком процедури шкіру слід добре очистити, а потім нанести живильний крем або сироватку від зморщок.
Ці ж косметичні засоби можна наносити і на самі ложки в процесі виконання масажу. Поруч поставте дві ємності з холодною і гарячою водою. Воду можна замінити і відварами трав для вашого типу шкіри, але найкраще підійдуть трави з освіжаючим ефектом, наприклад, м’ята. Починати виконання потрібно з гарячої ложки: опустити її в гарячу воду, протерти серветкою, нанести на неї трохи крему.

Основні техніки масажу

Розгладження зморщок між бровами. Необхідно 2 чайні ложки - гаряча і холодна. Починаємо з гарячої, розташувавши її між бровами і злегка натиснувши (6 разів), потім проводимо вгору до лінії росту волосся. Ті ж дії повторюємо і з холодною ложкою.
Розгладження зморщок на лобі. Дві гарячі ложки, одну слід докласти до правого скроні і провести до середини чола, малюючи спіраль. Те ж саме проробити другою гарячою ложкою в ділянці лівої скроні. Ще розгладити зморшки на лобі допоможе друга техніка, для якої необхідно використовувати 4 ложки - 2 гарячі і 2 холодні. Починаємо з гарячих і з центру лоба. Проводимо ложками до скронь, малюючи зигзаг. Потім повторити те ж саме з холодними ложками.

   Розгладження зморшок навколо губ.
Дві гарячі чайні ложки слід розмістити горизонтально над верхньою губою, трохи відкривши рот і розслабивши губи. Ложками робимо симетричні рухи від центру і до країв губ, потім повертаємо ложки вертикально і виконуємо рухи у напрямку до мочок вух. Повторити процедуру тричі.


   Розгладження носо-губних складок.
Техніка називається «барабан». Для цього візьміть 2 гарячі ложки і злегка поплескайте ними в ділянці носо-губних складок по 10 секунд з кожного боку. Найкраще, якщо ви будете виконувати цю вправу з надутими щоками. Також можна зробити і кругові рухи від крил носа до куточків рота, малюючи кола, на ложки перед виконанням вправи найкраще нанести крем.

Кожну вправу слід виконувати від 3 до 5 разів за сеанс, але ложки повинні бути добре розігрітими. Змазувати поверхню ложок можна не тільки живильним кремом, а й ефірними оліями або медом. Всі рухи за годинниковою стрілкою потрібно робити з натисканням, а проти годинникової стрілки - легко, щоб не розтягувати шкіру.
 
Наступна >
Назад

Номери газети

Архів номерів газети

Зараз на сайті

Пропонуємо друк медичних бланків - звертайтеся до редакції газети