Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color brick color green color

Рівненський обласний науково-практичний тижневик

Рівненський обласний науково-практичний тижневик. Заснований в серпні 1998 року

Ви знаходитесь тут:Головна сторінка arrow Всі матеріали сайту arrow GOOGLE GLASS ВИКОРИСТОВУВАТИМУТЬ У ХІРУРГІЇ
GOOGLE GLASS ВИКОРИСТОВУВАТИМУТЬ У ХІРУРГІЇ Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.12.2013

   Лікарі під час операції зможуть отримувати дані про життєві показники пацієнта за допомогою пристрою Google Glass.
Комп’ютер у вигляді окулярів із вбудованою камерою, функціями мобільного телефону та Інтернету разом із системою моніторингу пацієнтів Philips IntelliVue дає змогу лікарям в режимі реального часу отримувати найважливіші клінічні дані про стан хворого, не відводячи погляду від пацієнта і не відволікаючись від процесу операції.
Завдяки сучасному пристрою хірург зможе контролювати стан пацієнта дистанційно, а також отримувати консультації інших фахівців, що перебувають поза межами операційної, в режимі реального часу.
Компанія Royal Philips спільно з компанією Accenture оголосили про тестове введення в дію проекту із використання технології Google Glass для ефективнішого виконання хірургічних операцій.
Крім створення для лікарів робочого інструменту з голосовим управлінням, дослідження спрямоване підвищити мобільність хірурга завдяки легкості передачі та отримання інформації на ходу. Головне – це забезпечити необхідний рівень концентрації уваги лікарів під час операції з одночасним отриманням життєвих показників хворого на екрані пристрою.
Серед можливостей пристрою, які можуть бути корисними фахівцеві, – отримання клінічних знімків та інших даних пацієнта з будь-якої точки лікарні, запис процесу операції з позиції хірурга для подальшого навчання медичних фахівців.
 
Наступна >
Назад

Номери газети

Архів номерів газети

Зараз на сайті

Пропонуємо друк медичних бланків - звертайтеся до редакції газети