Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color brick color green color

Рівненський обласний науково-практичний тижневик

Рівненський обласний науково-практичний тижневик. Заснований в серпні 1998 року

Ви знаходитесь тут:Головна сторінка arrow Всі матеріали сайту
Всі матеріали сайту - без зображень
МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ ЛОЖКАМИ В ДОМАШНІХ УМОВАХ Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.12.2013
Важливу роль у догляді за обличчям відіграє масаж, який позитивно впливає на шкіру будь-якого типу і віку. Масаж тонізує і зміцнює всі шари шкіри, чудово допомагає в боротьбі зі зморшками, розслабляє і заспокоює шкіру, вирівнює колір обличчя. Масаж обличчя ложками - це не жарт. Ця процедура відома протягом десятків років.
Детальніше...
 
КОНСЕРВОВАНІ ПОМІДОРИ, ПАШТЕТ ТА КАБАЧКОВУ ІКРУ ВИЗНАЛИ НЕБЕЗПЕЧНИМИ ДЛЯ ЛЮДИНИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.12.2013
Найбільш небезпечним видом консервів є шпротний паштет. На думку дієтолога Наталії Самоленко, в банках з цим продуктом можуть бути різні речовини, а не тільки шпроти.
Детальніше...
 
ЇЖА КОРИСНА ТІЄЇ ЧАСТИНИ ТІЛА, НА ЯКУ СХОЖА Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.12.2013
Всім знайоме висловлювання «Ти - те, що ти їси». Можливо, в ньому приховано більше сенсу, ніж нам здається. Ми виявили 9 продуктів, які за формою дуже нагадують ті частини нашого організму, для яких вони особливо корисні. Наприклад, ядро волоського горіха дуже схоже на мозок. Збіг? Можливо. Але далеко не єдиний.
Детальніше...
 
ГРИП: ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.12.2013
Незважаючи на те, що сучасна наука досягла значних успіхів у створенні антибактеріальних препаратів, у боротьбі з вірусними інфекціями такого прогресу поки ще немає. Пов’язано це з тим, що віруси, на відміну від бактерій, можуть розмножуватися тільки всередині клітин. Перебуваючи там, вони надійно захищені як від дії власних імунних сил організму, так і від ліків, які могли б порушити їхню життєдіяльність. З цієї ж причини єдиним механізмом боротьби організму з вірусною інфекцією є руйнування заражених клітин.
Детальніше...
 
GOOGLE GLASS ВИКОРИСТОВУВАТИМУТЬ У ХІРУРГІЇ Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.12.2013

   Лікарі під час операції зможуть отримувати дані про життєві показники пацієнта за допомогою пристрою Google Glass.
Комп’ютер у вигляді окулярів із вбудованою камерою, функціями мобільного телефону та Інтернету разом із системою моніторингу пацієнтів Philips IntelliVue дає змогу лікарям в режимі реального часу отримувати найважливіші клінічні дані про стан хворого, не відводячи погляду від пацієнта і не відволікаючись від процесу операції.
Завдяки сучасному пристрою хірург зможе контролювати стан пацієнта дистанційно, а також отримувати консультації інших фахівців, що перебувають поза межами операційної, в режимі реального часу.
Компанія Royal Philips спільно з компанією Accenture оголосили про тестове введення в дію проекту із використання технології Google Glass для ефективнішого виконання хірургічних операцій.
Крім створення для лікарів робочого інструменту з голосовим управлінням, дослідження спрямоване підвищити мобільність хірурга завдяки легкості передачі та отримання інформації на ходу. Головне – це забезпечити необхідний рівень концентрації уваги лікарів під час операції з одночасним отриманням життєвих показників хворого на екрані пристрою.
Серед можливостей пристрою, які можуть бути корисними фахівцеві, – отримання клінічних знімків та інших даних пацієнта з будь-якої точки лікарні, запис процесу операції з позиції хірурга для подальшого навчання медичних фахівців.
 
ПАРАНТЕРАЛЬНІ ВІРУСНІ ГЕПАТИТИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.12.2013
Це група антропонозних захворювань з рановими механізмами зараження, що супроводжуються інтоксикацією і переважним ураженням печінки, нерідко жовтяницею. Згідно з визначенням Всесвітньої організації охорони здоров`я, існує п`ять основних вірусів гепатиту - А, B, C, D і E. Але серед них особливе місце займають вірусні гепатити, які передаються парентеральним шляхом - B, C, D. Вірусні гепатити В і С дають значно більший відсоток переходу захворювання в хронічну форму. При гепатиті В він становить 10-20%, при гепатиті С – до 80%.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 6 з 3707

Номери газети

Архів номерів газети

Зараз на сайті

Пропонуємо друк медичних бланків - звертайтеся до редакції газети